Wydajny PC dla firm do 5000 zł – Fujitsu Esprimo D9011

Wydajny desktop do firmy, mogący udźwignąć trudy codziennego dnia pracy

Wydajny desktop do firmy, mogący udźwignąć trudy codziennego dnia pracy. Tak legitymować może się Fujitsu Esprimo D9011 (z którego ofertą zapoznasz się tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5456,desktopy-fujitsu-esprimo-esprimo-d9011.html). Mini-PC dostarcza wszelkich rozwiązań umożliwiających pracę w podstawowych aplikacjach i programach natury biurowej. Główne zalety? Cena, niezawodność i wydajność. To jednak nie wszystkie argumenty, jakimi może się posłużyć komputer stacjonarny Fujitsu.

Minikomputer stacjonarny do 5000 zł

Wydajny desktop do firmy, mogący udźwignąć trudy codziennego dnia pracyBiznesowy komputer stacjonarny Fujitsu Esprimo D9011 to propozycja skierowana do wymagających użytkowników biurowych, którzy od sprzętu oczekują wydajności, niezawodności, ale jednocześnie chcą, aby wszystko to było w możliwie dobrej cenie. To szczególnie istotne, gdy wyposażamy małe lub średnie firmy. Omawiany model to komputer do 5000 złotych. Na co możemy liczyć w tej cenie? Pierwsze co rzuca się w oczy, to kompaktowa obudowa FPP, którą możemy z łatwością umiejscowić na biurku. Minikomputer nie zajmuje wiele miejsca, co szczególnie istotne jest w przypadku zagospodarowania niewielkich przestrzeni biurowych.

Fujitsu Esprimo D9011 – komputer stacjonarny z Windows 11 Pro i procesorem Rocket Lake

Japończycy oferują swój komputer w kilku wariantach uwzględniających chipsety Intel Core Rocket Lake. Procesory te rzeczywiście nawiązują swoją mocą do nazwy. To prawdziwe rakiety, które wynoszą wydajność codziennej pracy na nowy poziom. Konkretne zmiany w architekturze układów pozwoliły na osiągnięcie jeszcze większej efektywności, podnosząc tym samym sprawność obsługi nawet kilku programów użytkowych jednocześnie. Oprócz tego komputer Fujitsu Esprimo D9011 oferuje:

  • do 128 GB DDR4
  • złącze PCI-Express 3.0
  • Wi-Fi 6 (opcjonalnie)
  • funkcje ochrony danych zapobiegające kradzieżom i wyciekom informacji.

Komputer biurowy Fujitsu Esprimo D9011 – wszystko, czego potrzeba do pracy

Szukając komputera, który jest łatwy w obsłudze, serwisowaniu i rozbudowie, to Fujitsu Esprimo D9011 w tym zakresie sprawdzi się doskonale. To przede wszystkim narzędzie, które jest dostosowane do potrzeb codziennej intensywnej pracy biurowej. Wysoka wydajność tylko to potwierdza. Szybki start systemu, a następnie sprawne i błyskawiczne obsługiwanie poleceń pozwala na zachowanie komfortu pracy. No i oczywiście cena. To jeden z głównych argumentów przemawiających na korzyść japońskiego desktopa. Czy jesteśmy znaleźć lepszy komputer do 5000 złotych? Z pewnością model Esprimo D9011 nie ma się czego wstydzić na tle konkurencyjnych jednostek. Mini-PC z Windows 11 jest gwarancją stabilności i bezproblemowego działania.