Uniwersalny laptop biurowy HP ProBook 440 G8 z procesorem Tiger Lake

Biznesowa rodzina laptopów ProBook 400 to jedna z bardziej rozpoznawanych serii w portfolio amerykańskiego przedsiębiorstwa

HP ProBook 440 G8 (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5017,laptopy-hp-probook-probook-440-probook-440-g8.html) to wszechstronne laptopy biznesowe do pracy biurowej, które ze względu na swoje wymiary dają także duże możliwości pod względem pracy mobilnej. Nowe procesory Tiger Lake pozwalają wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu, a także oferują niezbędną moc dotrzymującą kroku w codziennych obowiązkach. Ósma generacja popularnej serii „biznesówek” amerykańskiego producenta dostarcza kilka nowości, które omawiamy poniżej.

Jaki laptop biznesowy kupić w 2022? HP ProBook 440 G8 to propozycja godna uwagi

Biznesowa rodzina laptopów ProBook 400 to jedna z bardziej rozpoznawanych serii w portfolio amerykańskiego przedsiębiorstwa

Biznesowa rodzina laptopów ProBook 400 to jedna z bardziej rozpoznawanych serii w portfolio amerykańskiego przedsiębiorstwa. Ósma generacja wprowadza kilka usprawnień, które pozwalają urządzeniom dotrzymać kroku konkurencji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. HP ProBook 440 G8 to konstrukcja umiejscowiona pośrodku, między mniejszym 13-calowym modelem oraz swoim bliźniakiem z większą matryca. W tym jednak przypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem 14-calowym zamkniętym w wytrzymałej eleganckiej obudowie.

Laptopy biznesowe HP ProBook 440 G8 do pracy biurowej – co warto wiedzieć?

  • mały lekki laptop doskonały do pracy w biurze i w podróży
  • energooszczędne i wydajne procesory Intel Tiger Lake
  • układy graficzne NVIDIA GeForce MX450 (opcjonalnie)
  • dobra cena w stosunku do oferowanych możliwości.

14-calowy HP ProBook 440 G8 z procesorem Tiger Lake

W urządzeniu zastosowano układy 11. Generacji, czyli popularne rozwiązanie w tego typu laptopach, jakim są jednostki Intel Tiger Lake. Oprócz tego producent oddaje do dyspozycji użytkowników warianty wyposażone w grafikę zarówno standardową zintegrowaną Intel UHD lub Iris Xe, jak i również rozwiązania bardziej zaawansowane w postaci NVIDIA GeForce MX450.

Laptopy w dobrych cenach – HP ProBook 440 G8

Stabilność podczas pracy, przyzwoite możliwości rozbudowy oraz kompaktowe wymiary to zalety, którymi pochwalić może się HP ProBook 440 G8. Oprócz tego dużą zaletą urządzenia jest jego przystępna cena, która sprawia, że jest to dobra inwestycja w przypadku małych i rozwijających się firm, chcących wyposażyć biuro w nowoczesne laptopy do pracy.