Nowy HP EliteBook z procesorem Intel Core 12. Generacji – co wiemy o nowej odsłonie biznesowego flagowca?

Po udanej ósmej generacji przyszedł czas na kolejną odsłonę biznesowych laptopów

Po udanej ósmej generacji przyszedł czas na kolejną odsłonę biznesowych laptopów. HP EliteBook 650 G9 z którego ofertą zapoznasz się tutaj: www.kuzniewski.pl łączy w sobie jakość i wydajność urządzeń premium, jednocześnie zachowując zdrowy rozsądek pod kątem ceny. Nowa generacja przychodzi z pakietem rozwiązań i funkcji, dostarczając również aktualne procesory Intel 12. Generacji. Jakie zmiany w stosunku do poprzedniego modelu zdecydował się wprowadzić producent? Przyjrzyjmy się nowemu flagowcowi w poniższym artykule.

Na to wszyscy czekali – laptopy z Intel 12. Generacji

Po udanej ósmej generacji przyszedł czas na kolejną odsłonę biznesowych laptopówJedną z najważniejszych aktualizacji, których wyczekiwali użytkownicy, stanowią nowe układy Intel. HP EliteBook 650 G9 to laptopy z Intel 12. Generacji, a co za tym idzie jeszcze większym potencjałem. Procesory Alder Lake zyskały do nawet 15% większą wydajność na wat w porównaniu do poprzedniej generacji. Obecne chipsety, dzięki swojej architekturze pozwalają uzyskać niższe temperatury w trakcie pracy oraz, co najbardziej istotne w przypadku laptopów, wydłużają okres działania w trybie bezprzewodowym.

HP EliteBook 650 G9 – jeszcze bezpieczniejszy, jeszcze bardziej funkcjonalny

Laptopy biznesowe HP EliteBook 650 G9 wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania nie tylko w zakresie procesorów. Dziewiąta generacja urządzeń oferuje porty USB 4 typu C, tym samym gwarantując szybkość przesyłania danych. Również w zakresie łączności liczyć możemy na duży komfort, na który wpływa zastosowania technologii Wi-Fi 6E, opcjonalnego modułu LTE, a także NFC. Funkcjonalności dodaje również fakt, iż laptopy HP EliteBook 650 G9 posiadają wbudowany czytnik kart inteligentnych.

Stylowy laptop dla średnich i dużych firm

HP EliteBook 650 G9 to laptopy biurowe dedykowane średnim i dużym firmom. Z tego też względu mamy do czynienia z komputerem o stylowym projekcie. Wykonany z aluminium laptop posiada certyfikat  MIL-STD 810H, dzięki czemu użytkownicy w codziennym korzystaniu z urządzenia nie muszą martwić się o jego uszkodzenie. Biznesowe zacięcie podkreśla nowoczesna lekka i cienka obudowa nawiązująca do aktualnych trendów.

Uniwersalne laptopy biurowe HP EliteBook 650 G9

HP EliteBook 650 G9 to również laptopy bez zintegrowanej karty graficznej. Oprócz konfiguracji z Intelowskimi integrami, do dyspozycji użytkownika oddane zostały dedykowane jednostki NVIDIA GeForce MX570. Spoglądając całościowo na konfigurację dziewiątej odsłony EliteBooka, zyskujemy obraz wszechstronnego i uniwersalnego narzędzia codziennej pracy w biurze oraz w podróży. Istotnym elementem jest tutaj także cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za urządzenie. Ta natomiast wydaje się nader atrakcyjna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to, co możemy zyskać.

 

 

You Might Also Like