Nowy ExpertBook od Asusa: specyfikacja wersji L1 L1500

Notebook Asus ExpertBook L1 L1500 to komputer klasy biznesowej, który ma funkcje potrzebne do ochrony cennych informacji

Asus ExpertBook L1 L1500 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5266,laptopy-asus-business-expertbook-expertbook-l1-l1500.html) to laptop biznesowy o zaawansowanych specyfikacjach, lekkiej obudowie i wytrzymałej konstrukcji. Ten laptop pomaga zwiększyć produktywność, zapewniając moc i precyzję podczas pracy. Pomaga również w maksymalnym wykorzystaniu czasu w celu dotrzymania terminów. Kiedy szukasz laptopa, jednym z najważniejszych czynników jest jego wydajność. Powinien być lekki, zapewniać zaawansowane funkcje do użytku profesjonalnego i mieć nowoczesny design. Laptop Asus ExpertBook L1 L1500 spełnia wszystkie te wymagania.

Jak wygląda specyfikacja Asus ExpertBook L1 L1500?

Notebook Asus ExpertBook L1 L1500 to komputer klasy biznesowej, który ma funkcje potrzebne do ochrony cennych informacjiPrzyjrzymy się bliżej specyfikacji laptopa Asus ExpertBook L1 L1500. Specyfikacje laptopa Asus ExpertBook L1 L1500 to:

  • Rozmiar ekranu: 15,6 cala;
  • Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pikseli wyświetlacz ips full hd matryca ips;
  • Procesor: czterordzeniowy procesor AMD Ryzen z kartą graficzną AMD Radeon Vega;
  • Pamięć: 36 GB RAM DDR4;
  • Urządzenia pamięci masowej: dysk twardy 500 GB 5400 obr./min oraz dysk SSD do 2 TB – Windows 10 Pro 64-bitowy system operacyjny.

Z tym laptopem życie studenta byłoby płynniejsze, ponieważ pozwala mu skupić się na nauce bez martwienia się o problemy z niską wydajnością, które mogą wyniknąć z komputera działającego na przestarzałym sprzęcie.

Co poza specyfikacją oferuje Asus L1?

Notebook Asus ExpertBook L1 L1500 to komputer klasy biznesowej, który ma funkcje potrzebne do ochrony cennych informacji.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem:

  • zasłona kamery internetowej: zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do kamery laptopa, chowając ją za osłoną prywatności;
  • czytnik linii papilarnych: przechowuje dane biometryczne z odcisku palca i odblokowuje laptopa jednym dotknięciem, gdy zostaniesz rozpoznany;
  • System szyfrowania TPM: zapewnia, że Twoje dane są zawsze chronione w przypadku awarii systemu, utraty lub kradzieży;
  • wzmocniona konstrukcja: chroni ekran, klawiaturę i baterię przed uszkodzeniem.

 

You Might Also Like