Niedrogi laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 do domu i biura

Tanie i dobre laptopy to zestawienie często uważane za oksymoron. Na rynku jednak czasami znaleźć możemy białe kruki

Tanie i dobre laptopy to zestawienie często uważane za oksymoron. Na rynku jednak czasami znaleźć możemy białe kruki. Czy laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 – www.kuzniewski.pl stanowi taki właśnie wyjątek od reguły? Trzecia generacja kontynuuje politykę znaną z poprzednich odsłon. Sprawa jest w tym przypadku prosta. Model ten ma za zadanie być jak najbardziej uniwersalny, co przekłada się na fakt, iż z powodzeniem wykorzystać możemy go zarówno w domu, jak i biurze. Przyjrzyjmy się zatem, co oferuje nowy 15-calowy ThinkBook ze stajni Lenovo.

Czy Lenovo ThinkBook 15 G3 to laptop, który warto kupić?

Tanie i dobre laptopy to zestawienie często uważane za oksymoron. Na rynku jednak czasami znaleźć możemy białe kruki

Laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 bez wątpienia jest sprzętem przyciągającym wzrok. Projekt obudowy wyraźnie zaznacza biznesowe zacięcie laptopa, zaś sama obudowa wykonana jest z aluminium, nadając całości wrażenie obcowania z urządzeniem klasy premium. Trzecia generacja, podobnie jak poprzednie odsłony, stawia na uniwersalność. Jest to więc laptop idealnie nadający się zarówno do pracy biurowej, jak i pozwalający na wykorzystanie w domowych zastosowaniach.

Co oferuje laptop Lenovo ThinkBook 15 G3?

  • wysoka jakość wykonania
  • bogaty wybór procesorów zarówno Intel, jak i AMD
  • laptop z Windows 11
  • atrakcyjna cena
  • Niedrogi laptop z Windows 11.

Pod obudową utrzymaną w stylistyce odpowiadającej obecnym trendom, znaleźć możemy m.in. procesory Intel, jak również AMD. Pod tym względem producent oferuje użytkownikom sporą elastyczność. Dzięki wyposażeniu komputera w nowoczesne podzespoły jest to laptop z Windows 11, co czyni go wysoce funkcjonalnym, szczególnie z biznesowego punktu widzenia.

Laptop z podświetlana klawiaturą i TPM 2.0

Wygoda w trakcie pracy zapewniana jest przez pełnowymiarową podświetlaną klawiaturę, natomiast nasza praca i dane przechowywane na urządzeniu chronione są przed osobami trzecimi za pomocą szyfrowania TPM, czytnika linii papilarnych, a dodatkowo urządzenie wyposażono w gniazdo na linkę Kensington.

You Might Also Like