Microsoft Surface Laptop 4 – uniwersalny notebook

Ceny Microsoft Surface Laptop 4 są zależne od parametrów danego modelu

Co to Microsoft Surface Laptop 4?

Microsoft Surface Laptop 4 (https://www.kuzniewski.pl/k5153,laptopy-microsoft-surface-laptop-4.html) jest to czwarta odsłona notebooka z serii Microsoft Surface Laptop. Jest on bardzo mobilny i stylowy. Czym wyróżnia się Seria Microsoft Surface Laptop? – Seria Microsoft Surface Laptop wyróżnia się niesamowitą lekkością notebooków.

Dane techniczne:

  • Pamięć RAM: 4GB, 8GB lub 16GB
  • Ekran: dotykowy
  • Złącza: USB 3.0, DisplayPort, mini jack, port Surface Connector
  • Wymiary: 308,02 x 223,20 x 14,47 mm, 1,25 kg.

Ceny Microsoft Surface Laptop 4 są zależne od parametrów danego modeluModele różnią się m.in wielkością ekranu. Jest to 13,5 cala oraz 15 cala. Wybierając swój model nie musimy skupiać swojej uwagi na problemie gdzie go używać, ponieważ Microsoft Surface Laptop 4 jest wszechstronny, można go wykorzystać właściwie wszędzie, do pracy, do edukacji czy do jakichś zadań w domu.

Cena Microsoft Surface Laptop 4

Ceny Microsoft Surface Laptop 4 są zależne od parametrów danego modelu. To główny powód, dlaczego mielibyśmy się zastanowić nad kupnem właśnie tego nootebooka. W kwestii ceny następuje spory rozstrzał. Najtańszym modelem jest model Surface Laptop 4, który posiada takie parametry jak 13,5 cala z procesorem AMD i pamięcią 8/256 GB. Cena wynosi około 5000 złotych, natomiast najdroższy model kosztuje około 8600 złotych. Wtedy parametry to 15 cala z procesorem Intel i pamięcią 16/512 GB. Dlatego warto zastanowić się nad modelem, który wybierzemy bo możemy zaoszczędzić nawet 3700 złoty mniej. Najtrudniejszym wyborem będzie zagadnienie Intel, który posiada 16GB RAM czy AMD, które posiada 8GB RAM. To spora różnica w momencie, gdy potrzebujemy więcej pamięci RAM.

Najważniejsze cechy Microsoft Surface Laptop 4

Najważniejszymi cechami tej odsłony z serii   jest na pewno mobilność, gdyż możemy ten laptop wykorzystywać np. do celów edukacyjnych czy także pracy biurowej. Poprzedni model z serii Surface Laptop  pracował około 11.5 godziny, natomiast teraz, właściciele mówią o podniesieniu czasu pracy na baterii o aż 50%. Większa wydajność to też solidny argument, nad którym musimy się zastanowić przy wybieraniu nooteboka z serii Surface Laptop. Wydajność jest znacznie większa w  Surface Laptop 4, w porównaniu do wcześniejszych odsłon generacji. Podsumowując, należy mocno przemyśleć to do jakich celów tego laptopa będziemy wykorzystywać. To z pewnością pomoże nam dobrać odpowiedni dla siebie model. Jeśli potrzebujemy bardzo dużo miejsca na dysku wybierzemy model, który posiada 16GB, natomiast jeśli potrzebujemy go trochę mniej, wybierzemy model 8GB, a jeśli pamięć RAM to nie jest punkt, który jest nam bardzo potrzebny to wybierzemy model z pamięcią RAM wynoszącą 4GB.

You Might Also Like