Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 – specyfikacja 14-calowego notebooka

ThinkPad P14s AMD Gen 2 posiada czytnik linii papilarnych - to szybki i łatwy sposób na weryfikację tożsamości przy jednoczesnym wyeliminowaniu haseł

Nowy i ulepszony Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 – www.kuzniewski.pl to przenośny laptop biznesowy o legendarnej wytrzymałości, długim czasie pracy baterii oraz cienkiej i lekkiej konstrukcji. Ten laptop został zbudowany z myślą o trwałości dzięki testom zgodnym ze specyfikacją wojskową, obejmującym testy odporności na ekstremalne warunki środowiskowe, w tym temperaturę, ciśnienie, kurz, wilgotność i wibracje.

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 od strony zabezpieczeń

ThinkPad P14s AMD Gen 2 posiada czytnik linii papilarnych - to szybki i łatwy sposób na weryfikację tożsamości przy jednoczesnym wyeliminowaniu hasełZaprojektowany z najnowocześniejszymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak osłona prywatności kamery internetowej ThinkShutter i czytnik linii papilarnych Match-on-Chip, aby zapewnić bezpieczeństwo danych w każdym miejscu.

ThinkPad P14s AMD Gen 2 posiada czytnik linii papilarnych – to szybki i łatwy sposób na weryfikację tożsamości przy jednoczesnym wyeliminowaniu haseł. Wystarczy jedno dotknięcie, aby zalogować się do komputera lub uzyskać dostęp do aplikacji i witryn internetowych wymagających uwierzytelnienia.

Układ szyfrujący TPM to układ, który szyfruje wszystko, co znajduje się w komputerze, w tym hasła i inne poufne dane. Uniemożliwia to hakerom uzyskanie dostępu do informacji, nawet jeśli uzyskają dostęp do urządzenia.

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wzloty i upadki współczesnego życia biznesowego. Wytrzymała obudowa poradzi sobie z uderzeniami, upadkami i rozlaniem wody, a zaawansowane zarządzanie ciepłem sprawi, że urządzenie będzie chłodne pod presją czasu.

Wyposażony w potężną specyfikację ThinkPad

Dzień z życia pracownika biurowego może być nieprzewidywalny. Możesz być w ciągłym ruchu, przemieszczając się ze spotkania na spotkanie lub pracując zdalnie z domu lub lokalnej kawiarni. 14-calowy ThinkPad P14s AMD Gen 2 został stworzony z myślą o takich sytuacjach. Ważący zaledwie 1,46 kg, o czasie pracy na baterii do 12 godzin, ten ultraprzenośny laptop pozwoli Ci przetrwać cały dzień pracy na jednym ładowaniu, pozostawiając czas na rozrywkę.

ThinkPad P14s AMD Gen 2 przez procesory AMD Ryzen zapewnia potężną wydajność, która poradzi sobie z każdym zadaniem i oferuje swobodę mobilności, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca.

You Might Also Like