Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2: niewielka, lecz wydajna stacja robocza

Kuźniewski – Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to 14-calowa mobilna stacja robocza, która ma całą moc potrzebną do wymagających zastosowań, a jednocześnie jest na tyle lekka, że sprawia wrażenie standardowego laptopa, dzięki czemu można ją nosić przy sobie przez cały dzień. Wyświetlacz jest wyposażony w technologię antyodblaskową, która pomaga zredukować odblaski i refleksy w jasno oświetlonych miejscach.

Płynna wydajność niezależnie od lokalizacji

Nowy ThinkPad P14s Gen 2 waży zaledwie 1,51 kg i ma ekran o przekątnej 14 cali, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w podróży w ciasnych pomieszczeniach, takich jak samoloty czy zatłoczone kawiarnieNiezależnie od tego, czy pracujesz na intensywnych aplikacjach, czy strumieniowo przesyłasz filmy online, Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 zapewnia płynną wydajność w każdym miejscu.

Aby uzyskać wydajną mobilną stację roboczą, która poradzi sobie z codziennymi zadaniami i nie tylko, wybierz Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa laptop jest wyposażony w dedykowany moduł Trusted Platform Module (dTPM), który szyfruje dane przechowywane na dysku twardym, dzięki czemu informacje są bardziej bezpieczne.

Podstawowe wyposażenia Lenovo ThinkPada Gen 2

ThinkPad P14s Gen 2 to potężna moc obliczeniowa, wyposażona w maksymalnie 48 GB pamięci DDR4, pamięć masową do 1 TB w postaci dysku SSD PCIe oraz szybkie ładowanie, które umożliwia przejście od 0% do 80% w ciągu zaledwie godziny. Bateria o żywotności do 12 godzin wystarcza nawet na najdłuższe dni pracy.

Każdy ThinkPad P14s Gen 2 jest wyposażony w procesor AMD Ryzen z grafiką Radeon Vega zapewniającą bezkompromisową wydajność. Laptop jest wyposażony w obsługę pamięci dwukanałowej (wlutowanej), co zwiększa szybkość i wydajność, a także dwa gniazda M.2 do rozbudowy pamięci masowej oraz dwa porty Thunderbolt 4 do dostarczania energii lub podłączania zewnętrznych monitorów i innych urządzeń peryferyjnych.

Nowy ThinkPad P14s Gen 2 waży zaledwie 1,51 kg i ma ekran o przekątnej 14 cali, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w podróży w ciasnych pomieszczeniach, takich jak samoloty czy zatłoczone kawiarnie. Laptop jest także wyposażony w legendarną klawiaturę ThinkPad firmy Lenovo oraz duży szklany touchpad obsługujący wiele gestów i machnięć.

You Might Also Like