Laptop Dell w przystępnej cenie dla osób podróżujących służbowo

Nowe laptopy Dell serii Precision przeznaczone do wymagających zadań właśnie zadebiutowały w sprzedaży. Model Dell Precision 15 3571 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k2805,laptopy-dell-precision-precision-15-3571.html) to 15,6-calowy przedstawiciel serii mobilnych stacji roboczych o podstawowych parametrach. Producent zadbał o liczne aktualizacje podzespołów, przy okazji proponując swój sprzęt w przystępnej cenie. Na co możemy liczyć, sięgając po nowy produkt ze stajni Dell?

Dell Precision 15 3571 – podstawowa mobilna stacja robocza

Seria Precision 3000 to najbardziej bazowe propozycje, jeśli chodzi o mobilne stacje robocze Dell. Sprzęt stanowi świetny wybór dla osób poszukujących wydajnych podzespołów, które umożliwią komfortową obsługę ponadprzeciętnie wymagających aplikacji i programów. Dell Precision 15 3571 jest laptopem zaopatrzonym w rozwiązania zapewniające niezbędną moc do wykorzystania w przypadku prac związanych z programowaniem, obsługą programów do edycji wideo czy zdjęć. Sprawdzi się również, jako laptop biznesowy. Płynność, stabilność oraz niezawodność w trakcie pracy zapewniają w tym przypadku najnowsze podzespoły. Skuteczne rozwiązania obejmują także sferę bezpieczeństwa, za którą odpowiedzialne są pakiety ochronne zastosowane przez producenta.

Nowy Precision 15 serii 3000 – teraz jeszcze bardziej wydajny

Producent, firma Dell, wypuszczając na rynek swój najnowszy model 15,6-calowej mobilnej stacji roboczej, zadał o to, aby dostarczyć najbardziej aktualnych rozwiązań. Dlatego też laptop Dell Precision 15 3571 może pochwalić się takimi rozwiązaniami, jak:

  • Intel Alder Lake H (12. Generacja)
  • do 64 GB RAM DDR5
  • grafika NVIDIA serii RTX (m.in. układy RTX A2000 z 8 GB pamięci graficznej GDDR6)
  • matowy ekran 15,6 cala w dostępnych rozdzielczościach HD, Full HD, 4K UHD.

Laptopy Dell Precision do bezproblemowej pracy zawodowej

Mobilna stacja robocza z systemem Windows zyskała szereg ulepszeń, w stosunku do poprzedniej odsłony urządzenia. Model z 2022 roku otrzymał aktualizację procesorów, układów graficznych oraz nowe warianty dostępnych wyświetlaczy. Fuzja wszystkich tych elementów w rezultacie tworzy sprzęt do wymagających sporej wydajności zadań, a także mogący pochwalić się dużą mobilnością. Dell Precision 15 3571 może posłużyć za narzędzie pomocne w codziennym zarządzaniu biznesem, choć nie brakuje mu potencjału, aby sprawdzić się, jako laptop do kreatywnej pracy.  Funkcjonalne laptopy Dell zaopatrzone zostały w liczne porty, w tym Thunderbolt 4 zwiększające funkcjonalność komputera. Całość zamknięta jest w eleganckiej i wytrzymałej obudowie o poręcznym i przenośnym profilu, a waga laptopa nie przekracza 1,79 kg.

You Might Also Like