Laptop Dell Precision 15 5570

 Poszukiwanie idealnego notebooka zarówno do pracy, jak też do użytku osobistego może być niełatwym zadaniem

Poszukiwanie idealnego notebooka zarówno do pracy, jak też do użytku osobistego może być niełatwym zadaniem. Na szczęście mamy dla Ciebie propozycję urządzenia, które nie zawiedzie zarówno w jednej, jak i w drugiej roli! Laptop Dell Precision 15 5570 to sprzęt wysokiej klasy w relatywnie atrakcyjnej i przystępnej cenie (https://www.kuzniewski.pl/k2594,laptopy-dell-precision-precision-15-5570.html). Sprawdź sam, dlaczego warto wybrać model Dell Precision 15 5570!

Dell Precision 15 5570 – co posiada?

Ten model laptopa reprezentuje kolejną generację niezwykle wydajnych urządzeń mobilnych. Seria 5570 obejmuje notebooki, w których zastosowano procesory Intel Core i7, a także procesory i9 generacji Alder Lake. Pamięć RAM w zależności od wybranego wariantu komputera mobilnego może wynosić nawet do 64 GB. Ale to jeszcze nie wszystko.

 Poszukiwanie idealnego notebooka zarówno do pracy, jak też do użytku osobistego może być niełatwym zadaniem

Dell Precision 15 5570 – jeśli zajmujesz się grafiką

Laptopy serii Dell Precision 15 5570 mogą być prawdziwym rarytasem między innymi dla osób, które zawodowo lub hobbystycznie zajmują się tworzeniem grafiki komputerowej bądź też obrabianiem graficznym fotografii. Te komputery mobilne posiadają bowiem wysokiej klasy karty graficzne: NVIDIA RTX A1000 oraz NVIDIA RTX A2000.

Jakby tego było mało, użytkownik może wybrać pomiędzy dwoma rodzajami matryc o przekątnej 15,6 cala.

  • Pierwsza z nich to panel IPS, którego rozdzielczość to WUXGA (1920 x 1200). Jego maksymalna jasność oscyluje na poziomie 500 nitów, zaś odwzorowanie kolorów sRGB jest na poziomie 100%.
  • Drugi rodzaj matrycy to panel dotykowy o rozdzielczości WQUXGA (3840 x 2400). Jego maksymalna jasność to również 500 nitów, natomiast odwzorowanie palety kolorów Adobe RGB jest na poziomie 100%, a DCI-P3 na poziomie 94%.

Takie parametry czynią z urządzeń Dell Precision 15 5570 znakomite urządzenie, które sprawdzą się nie tylko w rękach amatorów, ale również – a raczej przede wszystkim – profesjonalistów, którzy oczekują od swoich komputerów mobilnych nie tylko wysokiej wydajności, ale także wygody użytkowania.

Dell Precision 15 5570 – design i wygoda

Nie tylko świetne parametry, ale również inne aspekty czynią laptopy Dell Precision 15 5570 dobrym wyborem nawet dla wymagających profesjonalistów. Laptop jest lekki i wygodny w transporcie, można z powodzeniem wygodnie pracować na nim nawet w czasie podróży np. w pociągu. Znakomite parametry oraz duża wydajność umożliwi pracę również w miejscach bez dostępu do źródła zasilania – urządzenie posiada bowiem bardzo wysokiej jakości baterię. Na koniec design urządzenia – choć jest to już kwestia drugorzędna, warto wspomnieć o tym, że laptop cieszy oko.

You Might Also Like