Kompleksowo wyposażony notebook od Asusa z serii ExpertBook

Asus ExpertBook L1 L1500 Kuźniewski to potężny i wydajny laptop, który zapewnia idealną równowagę między przenośnością a mocą. Jest wyposażony w wytrzymałą obudowę, długą żywotność baterii, płynną wydajność i procesor AMD Ryzen. Zapewnia niesamowitej jakości dźwięk i jakość obrazu. Ma również wytrzymały korpus, dzięki czemu jest lekki do przenoszenia, a jednocześnie zapewnia zaawansowane funkcje do użytku profesjonalnego.

Laptop ze średniej półki cenowej z podzespołami AMD

Asus ExpertBook L1 L1500 Kuźniewski to potężny i wydajny laptop, który zapewnia idealną równowagę między przenośnością a mocąAsus ExpertBook L1 L1500 to laptop ze średniej półki, który jest dostępny w przystępnej cenie. Napędza go procesor AMD Ryzen oraz karta graficzna AMD Radeon Vega. Laptop jest również wyposażony w dysk SSD i 36 GB pamięci RAM, co czyni go jedną z najlepszych opcji dla studentów, którzy muszą uczyć się do egzaminów lub studentów, którzy muszą pisać i pracować z oprogramowaniem profesjonalnym.

Notebook Asus L1 L1500 to laptop biznesowy klasy podstawowej, który ma wszystkie niezbędne funkcje mobilnego profesjonalisty. Posiada matowy wyświetlacz FHD, który idealnie nadaje się do pracy. Jest wyposażony w dwa porty USB typu A, a także port LAN RJ45 do szybkiego połączenia z Internetem. Dostępny jest również port HDMI do podłączenia dużych monitorów oraz 2x port USB C do podłączenia wielu urządzeń jednocześnie.

Nowy Asus ExpertBook L1 L1500 jest w pełni wyposażony

Niedawno wydany laptop Asus, ExpertBook L1 L1500, oferuje kilka inteligentnych funkcji bezpieczeństwa. Te funkcje mają na celu ochronę użytkowników przed kradzieżą i nieautoryzowanym dostępem.

Zasłona kamery internetowej tłumi dźwięk dochodzący z kamery, aby nie ostrzegać potencjalnych złodziei znajdujących się w pobliżu, że jesteś na swoim laptopie.

Czytnik linii papilarnych można używać do automatycznego logowania się i wylogowywania. Można logować się za pomocą technologii Windows Hello. Oznacza to, że ktoś będzie miał dostęp do konkretnego urządzenia tylko wtedy, gdy zarejestruje na nim swój wizerunek twarzy.

System szyfrowania TPM to układ, który przechowuje klucze szyfrowania na urządzeniu i jest chroniony przez układ Windows Trusted Platform Module (TPM).

 

You Might Also Like