Kompetentne narzędzie biznesowe dla podróżujących – Microsoft Surface Pro X

Poszukując uniwersalnego laptopa, który jest jednocześnie mobilny i funkcjonalny, warto zwrócić uwagę na nową propozycję Giganta z Redmond

Poszukując uniwersalnego laptopa, który jest jednocześnie mobilny i funkcjonalny, warto zwrócić uwagę na nową propozycję Giganta z Redmond. Mowa tutaj o urządzeniu 2w1 Microsoft Surface Pro X (https://www.kuzniewski.pl/k4623,laptopy-microsoft-surface-pro-x.html). Nowo zaprezentowana hybryda ze stajni Microsoftu olśniewa nie tylko ekranem PixelSense, ale także możliwościami. Aby poznać je wszystkie, wystarczy rzucić okiem na poniżej przygotowany artykuł.

Microsoft Surface Pro X – małe laptopy z dotykowym ekranem

Poszukując uniwersalnego laptopa, który jest jednocześnie mobilny i funkcjonalny, warto zwrócić uwagę na nową propozycję Giganta z RedmondJeżeli w ciągu dnia większość czasu pozostajemy poza biurem, szczególny nacisk przy wyborze laptopa kłaść będziemy na jego poręczny i kompaktowy charakter. W przypadku urządzenia Microsoft Surface Pro X zadbano o to, aby jego waga i wymiary jak najlepiej sprawdzały się podczas przenoszenia. 13-calowy flagowiec Microsoftu waży zaledwie 774 g. Producent zadbał jednak o to, aby w tym niewielkim laptopie nie zabrakło mocy. Dlatego też pod elegancką obudową znajdziemy szereg nowoczesnych podzespołów.

Microsoft Surface Pro X – informacje i specyfikacja

Sercem modelu Microsoft Surface Pro X jest procesor  Microsoft SQ1 (lub SQ 2 ARM). Układy te wyróżnia przede wszystkim wydajność podczas mobilnej pracy. Oznacza to mniej więcej tyle, że w trakcie typowego zastosowania urządzenie jest w stanie zapewnić długi czas działania na baterii. Dodatkowo, oprócz procesorów, do naszej dyspozycji oddano dysk SSD do 512 GB oraz do 16 GB pamięci RAM.  Aby ułatwić korzystanie z tabletu, producent przygotował bogaty zestaw akcesoriów, takich jak klawiatura Surface Pro Signature czy specjalne pióro.

13-calowe laptopy konwertowalne Surface Pro X – czy warto je wybrać?

Wszechstronne laptopy-tablety, czyli Microsoft Surface Pro X, to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno do prac typowo biurowych, jak i również pozwoli uruchomić bardziej wymagające programy, takie jak Lightroom do pracy przy obróbce zdjęć. Za sprawą dostępnych w sprzedaży akcesoriów, może przekształcić tablet Microsoftu w urządzenie, które sprawdzi się podczas:

  • pisania
  • przeglądania stron internetowych 
  • korzystania z podstawowych programów biurowych, takich jak pakiet Office.

Microsoft Surface Pro X – podsumowanie

Nowy tablet Microsoft Surface Pro X należy traktować przede wszystkim jako rozwiązanie dla osób często podróżujących i generalnie pozostających w ruchu przez lwią część dnia. Jeżeli poszukujemy mobilnego narzędzia do niewymagających zadań związanych z pisanie, przeglądaniem internetu i tego typu podstawowych zastosowań, rzeczone urządzenie będzie świetnym wyborem. Doskonały 13-calowy ekran, wszechstronny energooszczędny procesor oraz niewielka waga pozwalają na korzystanie z urządzenia w komfortowy sposób.

You Might Also Like