Kompaktowy laptop 2w1 – Microsoft Surface Go 3 z systemem Windows 11

Urządzenia Microsoft Surface gwarantują imponującą wszechstronność

Urządzenia Microsoft Surface gwarantują imponującą wszechstronność. Nie inaczej jest w przypadku ultraprzenośnych modeli Microsoft Surface Go 3 ze strony www.kuzniewski.pl, które proponują funkcjonalność laptopa w formie tabletu. Kolejna, trzecia już generacja, przychodzi z kilkoma istotnymi usprawnieniami obejmującymi takie aspekty jak wydajność czy obsługa systemu Windows 11.

Ekonomiczny Microsoft Surface Go 3 z systemem Windows 11

Urządzenia Microsoft Surface gwarantują imponującą wszechstronnośćTablet Microsoftu nie oferuje rewolucyjnych rozwiązań w stosunku do drugiej generacji. Microsoft Surface Go 3 stawia raczej na rozwinięcie znanych już rozwiązania i pracuje nad ich usprawnieniem. Największe zmiany w przypadku tego modelu objęły wydajność płynącą z procesorów Intel Amber Lake Y. Samo urządzenie oparte zostało o system Windows 11, korzystając z licznych jego możliwości.

Lekki i cienki laptop konwertowalny idealny na co dzień

Lekkość i smukłość konstrukcją urządzenia Microsoft Surface Go 3 należy zaliczyć do jego głównych zalet. Nawet po dodaniu akcesoriów, takich jak klawiatura, laptop 2w1 Giganta z Redmond imponuje niewielką wagą. Kompaktowe wymiary tego 10,5-calowca doskonale nadają się jako narzędzie pracy mobilnej. Ekran PixelSense sprosta zarówno warunkom pracy w biurze, jak i poza nim.

Tani i dobry laptop 2w1, czyli Microsoft Surface Go 3

Microsoft Surface Go 3 jest propozycją ukierunkowaną na odbiorców zainteresowanych urządzeniami niedrogimi, jednocześnie nawiązującymi do rozwiązań znanych z klasy premium. Podstawowy wariant urządzenia zapewniający elementarną funkcjonalność to opcja ekonomiczna. W razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia m.in. klawiatury, tym samym rozszerzenia możliwości tabletu i przekształcenia go w mały laptop.

Laptop i tablet w jednym urządzeniu

Tablet wyposażono ponadto w dobrej jakości kamerę tylną o rozdzielczości 8 MP oraz optymalną przednią z obiektywem 5 MP. Błyskawiczne działanie to, oprócz procesorów Intel, także zasługa dysków SSD, na których użytkownik może zmieścić do 128 GB danych. Nowy Microsoft Surface Go 3 należy uznać za kompromis pomiędzy droższymi urządzeniami z rodziny Surface Pro. W przypadku omawianego laptopa 2w1 stosunek ceny do jakości stoi na dobrym poziomie, tym samym proponując w pełni funkcjonalne i poręczne rozwiązanie do codziennej pracy.

 

 

You Might Also Like