ExpertBook L1 L1500 – specyfikacja i wydajność notebooka

Laptop Asus L1 to najlepszy wybór do użytku profesjonalnego

Laptop Asus L1 to najlepszy wybór do użytku profesjonalnego. Posiada szereg nowoczesnych specyfikacji, które są wydajne i lekkie. Został zaprojektowany z ekranem o przekątnej 15,6 cala i może obsługiwać intensywną grafikę, wielozadaniowość i zadania o wysokiej wydajności. Jego elegancka konstrukcja zapewnia odrobinę elegancji codziennym potrzebom użytkowników biznesowych. Asus ułatwił również profesjonalistom podróżowanie z laptopami, zapewniając etui ochronne w różnych kolorach, aby dopasować je do ich preferencji stylistycznych.

Nowoczesna wydajność w nowoczesnym stylu w Asus ExpertBook L1 L1500

Laptop Asus L1 to najlepszy wybór do użytku profesjonalnegoLaptop Asus ExpertBook L1 L1500 ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom dzięki solidnej specyfikacji (https://www.kuzniewski.pl/k5266,laptopy-asus-business-expertbook-expertbook-l1-l1500.html). Jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów i ma moc procesorów AMD Ryzen i karty graficznej Radeon Vega.

Asus to firma znana z laptopów do gier, ale laptopy Asus ExpertBook L1 L1500 należą do ich bardziej profesjonalnych opcji. Ważnym aspektem tego laptopa jest również 15,6-calowy wyświetlacz Full HD IPS.

Asus ExpertBook L1 L1500 jest wyposażony w dysk SSD, który pozwala na szybki transfer danych i szybkie uruchamianie, 36 GB RAM, 1 TB HDD, system operacyjny Windows 10, Bluetooth 5.0.

Asus L1500 jest wyposażony w przeprojektowany czytnik kart SD. Posiada również port USB C zapewniający szybszy transfer danych i lepszą kompatybilność z najnowszymi urządzeniami.

Porty i bezpieczeństwo notebooka od Asus L1

Laptop Asus L1 posiada porty takie jak złącze RJ45 do połączeń przewodowych, gniazdo słuchawkowe do wyjścia audio i wejście mikrofonowe, gniazdo zasilania do zasilania urządzenia, port HDMI do podłączenia zewnętrznych urządzeń wyświetlających, 2 porty USB typu C, 2 porty USB typu A, zapewniające obsługę ładowania telefony komórkowe lub inne urządzenia cyfrowe.

Laptop Asus ExpertBook L1 L1500 ma czytnik linii papilarnych, który współpracuje z Windows hello. Kamera internetowa jest również chroniona przez zasłonę prywatności o grubości 1 mm, która zapewnia stałą ochronę Twojej prywatności.

 

You Might Also Like