Elegancki i wydajny laptop Dell XPS 15 9520 dla kreatywnych

Laptopy Dell XPS to zaawansowane komputery klasy premium skierowane do profesjonalistów zajmujących się pracą kreatywną i biznesem. Teraz amerykański producent wypuścił na rynek jeszcze bardziej prestiżowy, zaawansowany i nowoczesny wariant swojego flagowca. Dell XPS 15 9520 zapewnia najwyższą jakość we wszystkich aspektach (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k3226,laptopy-dell-xps-xps-15-xps-15-9520.html), tym samym stanowiąc jedną z najlepszych maszyn w swojej kategorii. Poniżej prezentujemy pełną specyfikację i funkcje nowego ultrabooka ze stajni Dell.

Laptopy Dell XPS 15 9520 – najwyższa jakość w każdym aspekcie

Seria XPS słynie z dostarczania wysokiej klasy urządzeń premium. Użytkownicy nabywający modele tej linii mogą liczyć na wysoką jakość nie tylko zastosowanych podzespołów, ale również wykonania. Nowe laptopy biznesowe Dell XPS 15 9520 nie stanowią odstępstwa od tej reguły. Inżynierowie amerykańskiego przedsiębiorstwa komputerowego przygotowali elegancką obudowę o mobilnym profilu ułatwiającym codzienne przemieszczanie się z komputerem. Ponadto zadbano o aktualizację podzespołów tak, aby odpowiadały najnowszym standardom.

Dell XPS 15 9520- specyfikacja ogólna

Laptopy biznesowe Dell XPS 15 9520 to 15,6-calowe nowoczesne urządzenia wyposażone w atrakcyjne matryce. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały ekrany OLED charakteryzujące się żywymi i atrakcyjnymi kolorami. Obudowa o klasycznym i stylowym biznesowym charakterze skrywa w sobie nowoczesne komponenty. Są to przede wszystkim:

  • procesory Intel 12. Generacji
  • układy graficzne NVIDIA serii GTX oraz RTX
  • do 64 GB RAM DDR5
  • bateria o pojemności 86 Wh z funkcją szybkiego ładowania.

Laptopy dla branż kreatywnych i mobilnych profesjonalistów

Laptopy Dell XPS 15 9520 z systemem Windows posiadają wszelkie predyspozycje, aby stać się cenionym narzędziem pracy osób z branż kreatywnych. Przede wszystkim, urządzenia te sprawdzą się jako:

  • laptopy dla architektów
  • laptopy dla grafików
  • laptopy dla programistów.  

Dzięki uniwersalnej wydajności oraz funkcjonalności jest to także sprzęt, który sprawdzi się w biznesie. Możliwość obsługi wielu zadań jednocześnie pozwala płynnie przechodzić od jednej operacji do drugiej, tym samym powodując ograniczeń podczas pracy.

Wydajność na co dzień –  Dell XPS 15 9520

Dzięki aktualizacji procesorów do 12. Generacji rodziny Intel oraz szeregowi mniejszych i większych ulepszeń, Dell XPS 15 9520 dostarcza mocy niezbędnej w codzienności nie tylko osób związanych z branżą kreatywną, ale wszystkich tych, którzy chcą pracować sprawniej każdego dnia. Przenośny charakter urządzenia zapewnia natomiast możliwość wykonywania wymagających zadań bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy.

You Might Also Like