Dlaczego warto zaopatrzyć się w Dell Precision 16 7670?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że model Dell Precision 16 7670 doskonale sprawdzi się w przypadku klientów biznesowych (https://www.kuzniewski.pl/k3186,laptopy-dell-precision-precision-16-7670.html). Produkt został bowiem wyposażony praktycznie we wszystko, czego potrzeba. Nie tylko dba o prywatność użytkowników, ale również bardzo wysoka jasność ekranu umożliwi pracować praktycznie z każdego miejsca. Jakie są największe zalety omawianego rozwiązania? Dlaczego klient biznesowy powinien zaopatrzyć się w model Dell Precision 16 7670?

Bezpieczeństwo

Dla osób przechowujących na laptopie istotne dane, ogromne znaczenie będzie miało bezpieczeństwo. Godny uwagi jest fakt, że urządzenie zostało wyposażone przez producenta w kamerę na podczerwień. W najprostszym możliwym ujęciu działa ona w zgodzie z Windows Hello. Dzięki temu czujnik zbliżeniowy bez większego problemu automatycznie rozpozna właściciela urządzenia, a także odblokuje sprzęt lub go zablokuje. Celem jest zwiększenie prywatności i produktywności użytkownika. Dana osoba będzie w stanie dzięki Waves Max Pro Audio zagwarantować sobie świetne wrażenia dźwiękowe, a także zdecydowanie poprawić jakość telekonferencji. Użytkownik będzie ponadto znacznie lepiej słyszał to, co ma do niego do powiedzenia współpracownik po drugiej stronie.

Doskonały widok

Należy mieć świadomość, że z modelem Dell Precision 16 7670 można liczyć na nieskazitelny obraz praktycznie wszystkich wyświetlanych treści. Godny uwagi jest fakt, że dzięki pokryciu barw DCI-P3 można będzie zobaczyć tylko bogate i wyraźne szczegóły. Z kolei jasność na poziomie 500 nitów umożliwi użytkownikowi pracować w każdych warunkach. Nie będzie wtedy stanowiło żadnego problemu zabranie laptopa do parku i korzystanie ze słonecznego dnia znacznie dłużej niż wcześniej.

Certyfikat ISV

Wspomniany certyfikat ISV oznacza w najprostszym możliwym ujęciu, że urządzenie było testowane pod względem obsługi istotnych aplikacji branżowych. Warto zaznaczyć, że seria 7000 wykorzystuje nie tylko niezawodną pamięć Pro, ale również współpracuje z pamięcią ECC. W ten prosty sposób może manipulować uszkodzonymi sektorami pamięci czy redukować ewentualne błędy z nimi związane. Godny uwagi jest również fakt, że urządzenie działa w zgodzie z MIL-STD 810H.

Normy środowiskowe

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiane rozwiązanie spełnia praktycznie wszystkie najnowsze normy środowiskowe. Doskonałymi przykładami mogą być TCO Certified Edge, Energy Star, EPEAT Gold. Użytkownik będzie miał pewność, że dba o środowisko, a jego sprzęt  spełnia kryteria zrównoważonego.

You Might Also Like