Dlaczego warto postawić na model Dell XPS 13 9315?

Jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze sprzętu biznesowego? Dlaczego świetną opcją będzie model Kuźniewski – Dell XPS 13 9315?

Wydajność

Osoby, które podejmą decyzję o zaopatrzeniu się w omawiany model laptopa będą mogły liczyć na znacznie większą wydajność w porównaniu do notebooków XPS 13 poprzedniej generacji. Jest to oczywiście możliwe dzięki procesorom Intel Core 12. generacji. Użytkownicy będą mogli pracować produktywnie, a także dostosować wydajność sprzętu do swoich potrzeb dzięki wbudowanej przez renomowanego producenta aplikacji Dell Performance. Można zdecydować się na jeden z czterech dostępnych trybów. Są to Zoptymalizowany, Chłodny, Ultra-Performance, Cichy.

Nowoczesny design

Rekomendowane jest postawienie na minimalizm. Godny uwagi jest fakt, że trwała konstrukcja modelu Dell XPS 13 9315, która została wykonana z obrabianego maszynowo aluminium (CNC) była zainspirowana naturą. Należy mieć świadomość że naturalny i wyciszony kolor są pewnego rodzaju gwarancją ponadczasowego wyglądu.

Błyskawiczne oraz bardzo bezpieczne logowanie

Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na kamerę, która została wyposażona w dwa czujniki oddzielające podczerwień od RGB. W ten prosty sposób poprawiona została jakość obrazu nawet w bardzo słabym oświetleniu. Należy zaznaczyć, że funkcje Windows Hello, a także ExpressSign-in będą zdecydowanie ułatwiały logowanie przez wykrywanie obecności użytkownika. Dla właściciela urządzenia codziennością stanie się bezpieczne i szybkie logowanie.

Świetny dźwięk oraz ekran

Do atutów omawianego modelu laptopa należy zaliczyć doskonały dźwięk. Doskonałym przykładem mogą być głębsze basy i ich czystsze brzmienie. Przedsiębiorcy, a także osoby wykonujące na co dzień wymagające zadania powinny wybrać urządzenie posiadające wysoką jakość obrazu z pokryciem barw 100% sRGB. Dzięki temu użytkownicy będą widzieli praktycznie wszystko dokładnie w taki sposób, jak chcieli tego twórcy treści.

Zrównoważony rozwój

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Dell XPS 13 9315 zdecydowanie zmniejsza swój ślad węglowy. W najprostszym możliwym ujęciu jest to spowodowane zastosowaniu przez producenta w obudowie niskowęglowego aluminium. Nie można zapomnieć, że laptop dostarczany jest klientom w nowym opakowaniu pochodzącym z odnawialnych źródeł energii czy recyklingu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie warto płacić za naprawę urządzenia, które zostanie uszkodzone w przypadkowy sposób. Dell naprawi bowiem laptopa bez względu na to, gdzie dokładnie zostanie uszkodzony. Klienci biznesowi mają możliwość korzystania z dowolnej liczby bezpłatnych napraw do łącznej kwoty oscylującej w granicach 1000-3000 złotych. Rekomendowane jest również wybranie swojego planu ochrony.

You Might Also Like