Dlaczego warto postawić na Lenovo ThinkPad T16 Gen 1?

Model Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 został wykonany przez producenta z materiałów konsumenckich pochodzących z recyklingu

Model Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 został wykonany przez producenta z materiałów konsumenckich pochodzących z recyklingu (o czym więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5409,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t16-gen-1.html). Urządzenie wyróżnia się również imponującym stosunkiem ekranu do obudowy. Z kolei wbudowane zaawansowane funkcje cyfrowej równowagi zapobiegną ewentualnemu zmęczeniu oczu. Dlaczego jeszcze warto postawić na wspomniany model?

Większa produktywność

Model Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 został wykonany przez producenta z materiałów konsumenckich pochodzących z recyklingu

Osoba zainteresowana zaopatrzeniem się w omawiany laptop może zdecydować się na jeden z wariantów wyświetlacza 16″. Doskonałym przykładem może być ekran WQXGA z Dolby Vision™, a także certyfikowaną technologią Eyesafe® cechującą się zmniejszonym poziomem emisji światła niebieskiego. Nie można zapomnieć, że współczynnik każdego z wspomnianych wyświetlaczy wynosi 16:10. Godny uwagi jest fakt, że zwiększona powierzchnia ekranu w pionie wpływa nie tylko na poprawę produktywności, ale również zmniejsza ewentualne przestoje. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że urządzenie zostało również wyposażone w technologię redukcji szumów Dolby Audio™ oraz Dolby Voice® AI.

Możliwość wykonywania więcej zadań z dowolnego miejsca

Użytkownik może skonfigurować Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 w taki sposób, by urządzenie zawsze spełniało jego potrzeby. Warto zaznaczyć, że można zdecydować się na dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® lub Intel® Iris® Xe.

Inteligentne zabezpieczenie od wewnątrz

Producent postanowił zabezpieczyć klienta biznesowego przed rosnącymi zagrożeniami cybernetycznymi. Urządzenie zostało wyposażone w biometryczny czytnik linii papilarnych Power-On Touch, wyświetlacz PrivacyGuard czy zabezpieczenia sprzętowe Intel vPro®. Należy również zaznaczyć, że użytkownik dzięki kamerze FHD + nie będzie musiał obawiać się, że osoby niepożądane patrzą przez jego ramię na ekran.

Dlaczego jeszcze warto postawić na omawiany model?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że urządzenie zostało zaprojektowane przez producenta z myślą o planecie. W najprostszym możliwym ujęciu oznacza to, że nie koncentrowano się tylko na zwiększeniu kreatywności i produktywności. Godny uwagi jest fakt, że w komorze baterii, obudowie głośnika czy zasilaczu zostały wykorzystane materiały, które pochodzą z recyklingu odpadów pokonsumenckich. Doskonałymi przykładami mogą być materiały pochodzenia naturalnego czy tworzywa sztuczne. Nie można zapomnieć wspomnieć, że laptop jest dostarczany w specjalnym opakowaniu z recyklingu. Potencjalny klient dzięki temu ma całkowitą pewność, że zaopatrując się w ten model przyczyni się do ochrony środowiska.

You Might Also Like