Dlaczego dobrą opcją będzie model Dell XPS 13 9315?

Jak wiadomo, obecnie wybór właściwego laptopa dla klienta biznesowego nie jest łatwym zadaniem. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozwiązań znanych producentów. Dlaczego dobrą opcją będzie postawienie na model Dell XPS 13 9315 (https://www.kuzniewski.pl/k3112,laptopy-dell-xps-xps-13-xps-13-9315.html)?

Doskonały mobilny notebook

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że najlżejsze oraz najcieńsze notebooki XPS 13” firmy Dell zostały wyprodukowane przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy są praktycznie w stałym ruchu. Ponadto konfiguracje z obiema opcjami panelu będą gwarantowały stosunkowo długi czas eksploatacji baterii systemie Windows 11. W przypadku wyświetlaczy niedotykowych FHD+ czas ten będzie wynosił 12 h, i 7 h w wyświetlaczach 4K+.

Niezwykły dźwięk i obraz

Klienci biznesowi będą mogli cieszyć się świetnym obrazem w trakcie konferencji online. Wspomniany rezultat zostanie uzyskany dzięki większym głośnikom wewnętrznym gwarantującym nie tylko głośniejszy dźwięk, ale również głębszy bass. Ogromną rolę będzie odgrywał także opcjonalny wyświetlacz 4K+ z żywymi kolorami.

Właściwa wydajność

Rekomendowane jest korzystanie z 1,5 razy wydajniejszego laptopa w porównaniu do poprzedniej wersji XPS 13. Jest to oczywiście możliwe przez to, że urządzenie zostało wyposażone przez renomowanego producenta w procesor Intel® 12. generacji. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów biznesowych będzie także odpowiednie dostosowanie sprzętu do swoich potrzeb. Urządzenie ma wbudowaną aplikację Dell Performance. Można w ten prosty sposób wybrać jeden z czterech trybów. Należy wśród nich wymienić: chłodzenia, cichy, zoptymalizowany i ultrawydajny.

Nowoczesne wzornictwo

Jest to kolejny atut przemawiający za kupieniem modelu Dell XPS 13 9315. Warto wiedzieć, że laptop będzie robił ogromne wrażenie już w momencie, gdy zostanie wyjęty z torby. Godny uwagi jest również fakt, że lekka i minimalistyczna konstrukcja wykonana z aluminium obrabianego maszynowo była inspirowana naturą. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w urządzenie w dwóch wariantach kolorystycznych, czyli Umber i Sky. Koniecznie trzeba również zdawać sobie sprawę, że przygaszone i stonowane naturalne kolory fantastycznie będą łączyły się w wnętrzem.

Bezpieczne oraz bardzo szybkie logowanie

Należy mieć świadomość, że kamera z dwoma czujnikami będzie wyodrębniała podczerwień z kolorów RGB. Dzięki temu można będzie liczyć na zdecydowaną poprawę jakości obrazu nawet w przypadku słabego oświetlenia. Nie można zapomnieć, że funkcja ExpressSign-in w połączeniu z funkcją Windows Hello pozwoli wykryć obecność właściciela sprzętu (support.microsoft.com). Użytkownik będzie miał w ten prosty sposób możliwość szybkiego i bezpiecznego zalogowania się do notebooka lub wylogowania z niego.

You Might Also Like