15-calowy ThinkPad P15 Gen 2 – druga generacja o bezkompromisowej wydajności

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 zapewnia dużo mocy w 15,6-calowej obudowie

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 zapewnia dużo mocy w 15,6-calowej obudowie. Jego konstrukcja spełnia swoje zadanie, a klawiatura jest jedną z najlepszych, jakie w ostatnich czasach można znaleźć w laptopach. Ekran, porty i głośniki są dobre, i nie brakuje czasu pracy na akumulatorze.

Wysokiej klasy urządzenie Lenovo ThinkPad P15 Gen 2

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 zapewnia dużo mocy w 15,6-calowej obudowieThinkPad P15 to wysokiej klasy mobilna stacja robocza o całkowicie czarnej konstrukcji, z wyświetlaczem o przekątnej 15,6 cala i najnowszymi komponentami firm Intel i NVIDIA. Jest dostępny z dwoma różnymi procesorami: najnowszymi procesorami Intel Core i Xeon zapewniającymi najwyższą moc.

Model Intel wyposażony jest w układ graficzny firmy Intel, natomiast model Xeon w towarzystwie procesorów graficznych NVIDIA Quadro RTX dla profesjonalnych zastosowań graficznych.

Został zbudowany z myślą o trwałości. Posiada do 128 GB pamięci RAM, do 6 TB pamięci masowej PCIe SSD. Posiada również 15,6-calowy wyświetlacz FHD z Dolby Vision™ zapewniający żywe obrazy, dzięki którym każda treść wygląda jak najlepiej.

W pełni przetestowany laptop dla specjalistów

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 jest testowany pod kątem 12 wymagań klasy wojskowej i ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić działanie w ekstremalnych warunkach. Od arktycznej dziczy po pustynne burze, od zerowej grawitacji po rozlane płyny i upadki – możesz zaufać, że ten laptop poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie postawi przed Tobą życie.

Nowe porty i łączność ThinkPad P15 Gen 2

ThinkPad P15 Gen 2 ma mnóstwo portów, w tym dwa porty Thunderbolt 4, które obsługują ładowanie i łączność z wyświetlaczem za pośrednictwem portu USB Typu-C. Jest też jeden port USB 3.2 Gen 1 (zawsze włączony), jeden port HDMI 2.0 i dwa porty USB 3.2 Gen 1, gniazdo combo słuchawek/mikrofonu oraz port Ethernet RJ45.

ThinkPad P15 Gen 2 pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Pro Workstation i posiada następujące zabezpieczenia:

  • Firmware Chip TPM 2.0;
  • dTPM 2.0;
  • Czytnik linii papilarnych Match-on-Chip;
  • Osłona kamery ThinkShutter.

You Might Also Like